Wonder Woman Filmi Fragmanı Yayınlandı.

Çekimleri başlayan filmin ilk tanıtım fragmanı daha önce yayınlanmıştı. Filmin çekimleri bitmek üzere yayınlanan bu son fragman da filmin konusu ve içeriği hakkında daha fazla bilgi yer alıyor.


DC Universe’ün 3 büyük süper kahramanından (Wonder Woman, Batman, Superman) birisi olan Wonder Woman’ın yeni filmine ait başka bir fragman daha paylaşıldı. San Diego’da düzenlenen Comic-Con International’da gösterilen fragmanda Wonder Woman filminin ana konusu, önceden paylaşılan fragmana göre daha net bir şekilde anlaşılabiliyor.

Gal Gadot’u Wonder Woman ve Chris Pine’ı Steve Trevor rolünde göreceğimiz film, 2 Haziran 2017’de vizyona girecek. Filmin konusunun Wonder Woman’ın neden kimliğini sakladığını anlamamız açısından önemli bilgiler içeriyor olması, filmi Justice League ile de bağlantılı kılıyor.


Gal Gadot’u Wonder Woman ve Chris Pine’ı Steve Trevor rolünü üstlendiği film, 2 Haziran 2017’de vizyona girecek. Film, Wonder Woman’ın neden kimliğini sakladığını anlamamız açısından önemli bilgiler barındırıyor olması, filmi Justice League ile de bağlantılı kılıyor.

Wonder Woman Fragman İzle


Yorum yok

Bir Cevap Yazın