Hızlı ve Öfkeli 8 Fragmanı ve Vizyon Tarihi

Hızlı ve Öfkeli serisinin 8. filmi için yapımcılar sessizliğini yeni bir video yayınlayarak bozdu. Bu video ile birlikte Hızlı ve Öfkeli 8 fragman tarihi ve vizyon tarihi de açıklanmış oldu.

Tüm zamanların en iyi gişe yapan beşinci film ünvanına sahip olan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olan Hızlı ve Öfkeli 8, yani asıl ismi ile Fast 8’in çekimleri tamamlandı.
Filmin çıkışına altı aydan kısa bir süre kala, film hakkındaki tüm sessizlik ise nihayet bozuldu. Fast and Furious 4 ile Fast and Furious: Tokyo Drift arasındaki zaman dilimi olan Furious 6 ve Furious 7’de yaşanılan olayların devamını konu alan Fast 8 için duygusal bir video yayınlandı.
Filmin resmi twitter hesabından Hızlı ve Öfkeli 8 vizyon tarihi, Hızlı ve Öfkeli 8 fragmanı hakkında bilgiler verildi.

The @FastFurious saga continues. This Sunday, the cast will be in NYC to debut the #F8 trailer! Tune-in live on @Facebook December 11. pic.twitter.com/2WdiH0V37K

— Fast & Furious (@FastFurious) 5 Aralık 2016

Bu videoda, Van Diesel, Dwayne Johnson ve Michelle Rodriguez gibi isimler yeni film için konuşurken, 2013 senesi sonunda hayata gözlerini yuman Paul Walker’ı da bolca anıyorlar.

Asıl film fragmanı 11 Aralık’ta gelecek!
Hızlı ve Öfkeli 8 (Fast 8) filminin asıl fragmanının ise yayınlanan video sırasında, 11 Aralık 2016 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Film ise 17 Nisan 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

Bir Cevap Yazın