Neden Kişisel Blog?

Merhaba sevgili okur,
Beni tanıyanlar bilir ama tanımayanlar hakkımda sayfasından detaylı bilgiye ulaşabilirler. 2005 yılından bu yana blog yazarlığı yapmaktayım. 2006 yılına kadar kişisel blog yazdım ve daha sonra blog yazarlığından para kazanmak için farklı blog projelerine yöneldim. Şuan profesyonel blogger ve profesyonel blog isimli bloglarda yazmaktayım.

Kişisel blog benim her zaman ihtiyaç duyduğum bir blog türüydü. Uzun zamandır aklımda olan kişisel blog projesini nihayet hayata geçirmiş bulunuyorum. Artık VuralEgemen.com üzerinden kişisel yazılarımı okuyabileceksiniz.

Bu bloga her gün en az bir adet içerik girerek yayınlayacağım. Bazı zaman okuduğum bir kitabı, bazı zaman izlediğim bir filmi okuyacaksınız. Bazen eleştiri yazıları okuyup, bazen araştırma, bazen teknoloji konularında içerikler okuyacaksınız.

Tecrübelerimi ve deneyimlerimi de aktaracağım. Örneğin Blog Yazarak Para Kazanmak, İçerik Editörlüğü, Blog Yazarlığı, Kişisel Blogger gibi başlıklarda bilgi ve birikimlerimi aktardığım yazılar okuyacaksınız.

İlk yazımda ”neden kişisel blog?” sorusuna da cevap vermek istiyorum.

Bir blog açarsınız ve belirli bir konsept belirlersiniz. Örneğin Profesyonel Blogger isimli blogumun konusu Profesyonel İçerik Editörü‘dür ve bu blogda kişisel fikirlerimi beyan edebileceğim yazılar yayınlayamam. Çünkü o blogun okurları o blogda içerik editörlüğü üzerine yazılar okumak istiyor.

Kişisel blog ise bambaşka bir mecra ne isterseniz yazabilirsiniz.

Yepyeni bir blog macerasına başladığım için çok heyecanlıyım. İnşallah çok güzel içeriklere okurlarımla birlikte imza atacağım.

2017 yılının ilk gününde ilk kişisel blog yazımı da böylelikle yayınlamış bulunmaktayım. İnşallah nice uzun seneler burada yer alacağım.

Hosting ve Domain Sponsoru

VuralEgemen.com hosting ve domain sponsoru Hostazor Barındırma ve Hosting Çözümleri firmasıdır. Kendilerine hosting ve domain masraflarımı karşıladıkları için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.

Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Vural Egemen

 

3 Yorum var

  1. MSP Şubat 19, 2017 Cevap ver

Bir Cevap Yazın