Senin Oyuncağın Benim Oyuncağım Kampanyası

Dün güzel ülkemin iyi yürekli insanlarından biri benimle Profesyonel Blogger İletişim Sayfası üzerinden iletişime geçerek Senin Oyuncağın Benim Oyuncağım Kampanyası ile ilgili bilgi verip, destek istedi.

Reklam ve Sponsorluk sayfamı incelerseniz orada şu açıklamayı 2005 yılında yazmışım.

Ücretsiz Tanıtım Makaleleri; Ticari amaç gütmeyen, yardımlaşma, paylaşma veya sosyal sorumluluk başlıkları altında değerlendirilebilecek her türlü fikir, proje, organizasyon ve girişimleriniz için ücretsiz tanıtım yazısı yayınlanması talebinde bulunabilirsiniz. Bunların dışında kalan, kar amacı güden ticari oluşum ve girişimler için ücret talep edilmektedir.

Bu projede bir sosyal sorumluluk projesi olduğu için can-ı gönülden destekliyorum.

Projenin kısaca amacını anlatmam gerekirse şunları söyleyebilirim.

Hayırsever kişilerin ellerinde bulunan fazla oyuncakların tek bir yerde toplanıp ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıp onların yüzünde bir tebessüm olabilmek, onları bir an olsun mutlu edebilmektir.

Kampanyanın daha fazla kişiye ulaşması adına bu yazıyı ve aşağıda yer alan videoyu paylaşarak katkı sağlayabilirsiniz. Her şeyden önemlisi ihtiyacınızdan fazla olan oyuncaklarınızı kampanya ekibine ulaştırarak ihtiyaç sahibi çocuklarımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Kampanya için elimden geldiği kadar oyuncak toplayıp kampanya yetkililerine ulaştıracağım.

Ayrıca kampanya adına bir blog hazırlamaya başladım. Bir kaç güne kadar hazır olacak ve umarım daha fazla kişiye ulaşacaktır.

Tüm soru ve görüşleriniz için oyuncakkampanyasi@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Tüm güzel yürekli, iyi yürekli, kocaman yürekli insanları bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.

Yorum yok

  1. Unknown Ocak 29, 2017 Cevap ver

Bir Cevap Yazın