Çiçek Siparişinde Yeni Dönem : Medya Mesajlı Çiçek Siparişi

Çiçek Siparişi özel günlerin imdadına yetişen muazzam bir olaydır. Gelişen teknoloji ile birlikte internetten çiçek siparişi yada başka bir deyişle online çiçek siparişi vermek yalnızca bir kaç tık işlemine bakıyor.

Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü ve daha birçok özel günü hatırlamak ve kutlamak için çiçek siparişi veriyoruz.

Çiçek, belki de duygularımızı ifade etmek için en güzel  yöntemlerden birisidir.


İnternetten Çiçek Sipariş Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnternet büyük bir kolaylık olduğu gibi bazı zamanlarda düşmanımız olabilir. Birçok işlemimizi internetten kolayca yapabilmekteyiz. Gelişen teknoloji ile birlikte satın almak istediklerimize kolayca kavuşabiliyor,  yapmak istediğimiz işlemleri de kolayca halledebiliyoruz.

Ancak internetten yaptığımız tüm işlemlerde olduğu gibi çiçek siparişi verirken de dikkat etmemiz gerekenler vardır.

Çiçekçi şeklinde bir Google araması yaptığınızda yaklaşık olarak 2 Milyon 900 bin civarında bir arama sonucu listesi ile karşılaşırsınız. Bu kadar çok sonuç içerisinden doğru siteden, uygun fiyatlı çiçek siparişi vermek bir hayli zordur.

Çiçek siparişi vereceğiniz sitenin güvenilir ve bilindik bir site olmasına dikkat etmelisiniz.  Peki, bir web sitesinin güvenli olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

Yukarıda yer alan resimin adres satırına dikkat ederseniz, adresin başında https:// olduğunu görürsünüz. Çok fazla teknik detaya girmeden bunun ne anlama geldiğini izah edelim. https:// sitenin bir güvenlik sertifikasına sahip olduğunu ve bu sertifikaya sahip olan sitelerden güvenli bir şekilde alış veriş yapılabileceğini gösterir.

Çiçek siparişi vereceğiniz sitenin SSL sertifikası olup olmadığını mutlaka kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Ödeme Seçeneklerini mutlaka inceleyin. Havale, EFT, Kredi Kartı, Posta Çeki gibi bol ödeme seçeneği sunan sitelerden çiçek siparişi verin.

Kampanyalar düzenleyen web sitelerini tercih edin. Örneğin anneler gününe özel, babalar gününe özel, sevgililer gününe özel kampanyalar düzenleyen markalardan çiçek siparişi vermeniz avantajlardan faydalanmanızı sağlar.

Çiçek sipariş edeceğiniz web sitesinin iletişim kısmında ulaşılabilir bir telefon numarası, mail adresi olup olmadığını kontrol edin. Zira olası bir problemde iletişim sağlamak için ihtiyacınız olabilir.


Medya Mesaj ile Çiçek Siparişi Nedir?

Medya Mesaj ile Çiçek Siparişi ilk duyduğunuzda biraz şaşırtıcı gelebilir ancak hiç de şaşırılacak bir durum değildir. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanan ciceknet.com‘un sipariş veren müşterilerine sağladığı güzel bir hizmetin adıdır.

Ciceknet.com üzerinden sipariş verdiğinizde video, ses, veya resim belirleyerek çiçek ile birlikte medya mesajınızın da çiçek gönderdiğiniz kişiye gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Çiçek siparişi verdikten sonra kişiye göndermek istediğiniz medya dosyasını da belirleyip mesaj veya mail yoluyla iletilmesini sağlayabiliyorsunuz.

Basit gibi görünen ancak perde arkasında müthiş bir hizmet olan medya mesajı ile çiçek siparişi mutluluk anlarını daha bir özel hale getiriyor.

Medya Mesaj ile Çiçek Siparişi nasıl bir uygulamadır öğrenmek için aşağıdaki kısa videoyu izleyebilirsiniz.

 


Anneler Gününde Annenize Medya Mesajlı Çiçek ile Güzel Bir Sürpriz Yapın!

Anneler günü yaklaşıyor ve doğal olarak anneniz için en güzel hediyeyi almak istiyorsunuz. Unutmayın kadınları bir buket çiçek kadar mutlu edebilen başka bir hediye yoktur. Çiçekler tertemiz duyguların ve içten gelen sevginin ifadesi için en mükemmel yoldur.

14 Mayıs Anneler günü için veya başka özel bir gün için Ciceknet.com markasından güvenle çiçek siparişi verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın