Sıfır Bütçeyle Elektrik Süpürgenizi Yenilemenin Yöntemleri

Elektrik süpürgelerimiz, küçük olmaları itibariyle evlerimizde varlıklarını pek hissetmediğimiz ama bozulmaları durumunda ise evde ciddi bir kriz yaşayabildiğimiz gizli kahramanlarımızdan. Aniden yere düşüp kırılan bir bardağın her yere dağılan parçalarını, koltuk aralarına nüfuz eden tozları, tavanda oluşan küfleri başka hangi ürün kolay ve etkili temizleyebilir ki? Peki, bozulan ya da eskiyen elektrikli süpürgenizi sıfır maliyetle nasıl yenileyebilirsiniz? İşte ise birkaç taktik!


 

Eşe dosta çıtlatın

Doğum günü, anneler günü, sevgililer günü ve daha birçok özel günün en güzel yanı, ihtiyaç duyduğumuz bir şeyin sevdiklerimiz tarafından hediye edilmesi elbette! Eğer doğum gününüze daha çok varsa, anneler günü fırsatını bizce kaçırmayın!

 

 

İş yerindeki herkesten 1’er TL toplayın

“Tek kişiye yüklenemem!” mi diyorsunuz? Onun da kolayı var. İş yerindeki arkadaşlarınızdan ya da eş dosttan 1’er TL toplayarak o çok istediğiniz süpürgeye kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Günlerdir süpüremediğiniz evin fotoğrafını arkadaşınıza gönderin

Sevdiğin birinin kalbini yumuşatmanın en kolay yollarından biri de hiç şüphesiz ki kendini masumca acındırmak! Günlerdir süpüremediğiniz evin görüntüsünü görüp de size süpürge hediye etmeyecek bir arkadaş düşünemiyoruz.

Kampanyaları değerlendirin

Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte kampanyalar da başlamış durumda. Kampanyaları değerlendirerek hem evdeki başka bir eksiğinizi tamamlayabilir hem de elektrik süpürgesine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın