Hakkımda

Vural Egemen Kimdir?

VuralEgemen.com, kişisel bir blog…  Hem merak edenler için hem de artık günümüzde resmi CV diye bir şeyin kalmadığını düşünerek bu hakkımda sayfasının bana referans niteliği taşıyan bir CV olmasını istiyorum.
23 Nisan 1984 yılında Adana’da doğdum. Askerden önce biraz muhasebeci çırağı olarak çalıştım. Sonra işletmecilik hayatımın bir parçası oldu.  İmalat ve üretim yapan fabrikaların çeşitli departmanlarında orta düzey yönetici konumlarında çalıştım ve halen çalışıyorum.
2011 yılında evlendim, 2013 yılında çok büyük hayal kırıklığı ile boşandım. 1 oğlumuz var adı Egehan, şuan 4 yaşına girmek üzere.
aaa
Oğlum Egehan ve ben koyu bir Beşiktaş taraftarıyızdır. Beşiktaşlı formalarımız, eşofmanlarımız, battaniyemiz, yorganımız,halımız, perdemiz bile vardır.
2012 yılında Beyin Tümörü hastalığına yakalandım ama çok şükür atlattım.  Aynı yılın mart ayında hayatımın en büyük öğretmeni ve benim en büyük kahramanım olan babamı kaybettim.  Bir kız kardeşim var Amerika’da, annem ise İstanbul’da… Ben Adana’da (Üç kişilik ailenin 3 farklı yerde olması trajikomik geliyor bana)
(güncelleme : 21/09/2016 tarihinde tekrar evlendim ve artık Yozgat’ta yaşıyorum.)
Blog Yazarlığına 2005 yılında başladım. Sanırım o zaman Vuralca.com isimli bir blogum vardı, o dönem kişisel blogların isimleri böyle olurdu. Vural’ca Paylaşımlar gibi. 🙂
Sonra SRGZ Blog ile yoluma devam ettim. Bloglarımda yazılar yazarken, kurumsal firmalara Özgün ve SEO’ya uygun içerikler üreterek para kazanmaya başladım. Yazmayı sevdiğim için keyifle yaptığı bir işten para kazanmak ayrı bir mutluluk verdi.
Şuan hala ücretli olarak blog içerik üretimi, web sitesi içerik üretimi, tanıtım yazısı, basın bülteni metinleri, reklam metinleri yazıp içerik editörü konumunda gelir elde ediyorum.

Arada bir arkadaşlarla Palyaço kılığına girip Adana’nın çeşitli hastanelerinde lösemi tedavisi gören küçük çocukları eğlendirmeye gidiyoruz. Hem onlara moral oluyor hem de biz işten güçten fırsat bulup iyi insan olmanın maneviyatını anlamaya çalışıyoruz.

blogger-image-1930982093
Şu gördüğünüz turuncu kafa benim, diğerleri İbrahim, İrem ve Simge. O küçük tatlı prensesimiz ise Yasemin. (Bu resim Yasemin ve ailesinden müsaade alınarak yayınlanmıştır.)
 
Vatanını, milletini, dinini ve devletini seven bir babanın oğlu olarak aynı duygu ve düşüncelerle yetiştirilmiş Türk Genciyim.
Mustafa Kemal Paşa ve Enver Paşa hayranıyımdır.
Çok fazla vakit ayıramasam da kitap okumayı çok seviyorum. Hele günlerden hafta sonu ise hava güllük gülistanlık ise parklarda saatlerce kitap okuyorum. En son Ahmet Ümit’in Beyoğlu Rapsodisi kitabını okumayı bitirdim. Şuan Murat Bardakçı’nın Enver isimli kitabını okuyorum.
Yeni başlayanlar için Blogger isimli bir e-kitap hazırlayıp yayınladım. Şuan çalışmaları arada bir sekteye uğrasa da Blog ve SEO isimli bir basılı kitap hazırlıyorum. Tamamlanırsa basıma girecek.
Bana sormak istediğiniz, iletmek istediğiniz her şey için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Kendinize iyi davranın.
Ben hayatımdan çok mutluyum, siz de mutlu olun sevgili okur.
Vural Egemen